Blackjack247.pl

świat blackjacka online

Blackjack

Wprowadzenie do wygranej w Blackjacku

Najlepszym sposobem na poznanie podstawowej strategii jest użycie dowolnego programu komputerowego, który daje Ci informację zwrotną, gdy odchodzisz od podstawowej strategii. Musisz ćwiczyć aż do momentu, gdy od razu będziesz wiedział, jaka jest prawidłowa gra, jak tylko zobaczysz swoją rękę i nadchodzącą kartę krupiera.

Oczywiście możesz również nauczyć się podstawowej strategii, siadając i zapamiętując stół, a także rozdając ręce i próbując przypomnieć sobie, jak je rozegrać. Ale robienie tego za pomocą programu komputerowego jest bardziej efektywne – uczysz się szybciej i szybciej budujesz tempo.

Rozsądnym celem jest to, aby móc grać 300 rozdań na godzinę. Zazwyczaj w kasynie gra się 200 lub mniej rozdań na godzinę, ale to jest z krupierem kontrolującym szybkość gry. Musisz być w stanie rozegrać 300 rozdań na godzinę, kiedy kontrolujesz szybkość gry, aby być w stanie rozegrać 200 rozdań, kiedy krupier kontroluje tempo. (W praktyc, możesz grać znacznie szybciej niż 300 rozdań na godzinę).

Szybkość budowania przy liczeniu kart

Musisz umieć szybko liczyć karty, i to bez poruszania ustami i robienia czegokolwiek innego, co zdradza fakt, że liczysz.

Musisz być w stanie przejść przez talię kart w mniej niż 30 sekund a można to zrobić szybciej. Trzymaj talię twarzą do góry i zaczynając liczenie od zera, przerzuć karty, zachowując biegnące liczenie: +1, +2, +1, +1, i tak dalej. Na końcu talii Twój bieg powinien być zerowy, jeśli masz pełną talię i nie popełniłeś żadnych błędów. Ćwicz również liczenie dwóch kart na raz, ponieważ w kasynie często widzisz dwie karty na raz.

Tak naprawdę nie musisz ćwiczyć z talią kart, po prostu jest to tradycyjny sposób. Korzystanie z programu komputerowego jest przyjemniejszym i bardziej efektywnym sposobem na budowanie szybkości.

Różni ludzie uczą się różnych sposobów. Wolę usiąść z ołówkiem i pustą kartką papieru i odtworzyć tabelę numerów strategii, którą staram się zapamiętać. Łatwiej jest mi zapamiętać matrycę niż pojedyncze liczby. Niektórym osobom łatwiej jest zapamiętać pojedyncze liczby i wolą uczyć się numerów indeksowych za pomocą kart flash. Zrób zestaw karteczek, z których każda ma swoją decyzję po jednej stronie i odpowiedni numer indeksowy po drugiej stronie. Kiedy nauczysz się poszczególnych decyzji, możesz odłożyć te karty pamięciowe na bok i dalej ćwiczyć z innymi.

Aby sprawdzić siebie, czy znasz numery indeksów i potrafisz je szybko wykorzystać, zagraj w blackjacka za pomocą dowolnego programu, który da Ci informację zwrotną o tym, jak dobrze grasz.

Nauka wygranej w blackjacku jest możliwa i przyjemna. W zależności od tego, ile czasu poświęcasz na ćwiczenie, potrzeba miesiąca lub dwóch, aby zbudować swój poziom umiejętności do tego stopnia, że można zacząć obsługiwać grę w kasynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *