Blackjack247.pl

świat blackjacka online

Blackjack

Rady dla młodych ludzi chcących grac w Blckjacka

Włóż wysiłek w zdobycie dobrej edukacji. Jeśli będziesz pracował tak ciężko w college’u jak w nauce blackjacka, będziesz odnosił większe sukcesy i zarabiał więcej pieniędzy. Liczenie kart i gra na przewagę nie jest tak efektowna, jak się wydaje w telewizji. Oto kilka rzeczy, których nienawidzę, gdy próbuję pokonać kasyna:

  1. Dym z papierosów jest straszny dla skóry, oczu i płuc. Z czasem zgarnie swoje żniwo.
  2. Kasyna mogą być bardzo przygnębiającymi miejscami wypełnionymi degeneratami, których będziecie nienawidzić. Wielu z tych ludzi jest niegrzecznych lub po prostu paskudnych.
  3. Pracownicy kasyn są na ogół nikczemnymi ludźmi. Kiedy zostaniesz zidentyfikowany jako klient wykorzystujący mózg, nie będziesz mile widziany w grze. Kasyna rutynowo wyrzucają spokojnych, praworządnych obywateli tylko po to, żeby zagrać w silną grę w blackjacka. Niektórzy z nich zostali aresztowani pod fałszywymi zarzutami. Jeszcze więcej zostało wyrzuconych z pokoju hotelowego należącego do kasyna tylko za to, że wykorzystali swój mózg do legalnego pokonania kasyna.
  4. Jeśli jesteś w stanie grać pod radarem wystarczająco długo, aby uzyskać dużą wygraną, powodzenia w próbie spieniężenia żetonów. Kiedy już będziesz miał problem z pokazaniem swojego dowodu osobistego i pozwoleniem na zabranie wszystkich swoich danych osobowych, dostaniesz wypłatę, jeśli będziesz miał szczęście. Jeśli naprawdę ich zdenerwujesz, mogą stanowić powód, aby ci nie płacić. Wtedy to do Ciebie należy zadzwonienie do agenta gier, aby się w to zaangażować. Jeśli masz szczęście do agenta, który jest sprawiedliwy, możesz dostać swoje pieniądze. Jeśli nie, będziesz potrzebował prawnika.
  5. Jeśli obstawiasz kwotę, która jest wystarczająco duża, aby zarobić na życie, będziesz musiał podróżować po całym kraju, ponieważ szybko spalisz wszystkie swoje lokalne miejsca.
  6. Ile znasz dziewczyn, które będą chciały umawiać się z hazardzistą? Tak zostaniesz postrzegany, ponieważ niewielu ludzi naprawdę zrozumie, że można zarobić na życie grając w kasynach.
  7. Twoi rodzice będą tobą bardzo rozczarowani.

Mógłbym kontynuować, ale jestem naciskany na czas. Nie ma absolutnie nic złego w nauce liczenia kart i gry na przewagę. Tylko nie pozwól, aby stało się to czymś, co zdominuje twoje myślenie i twórczą energię. Dorastaj, doświadczaj życia i zdobądź pewne godne szacunku umiejętności, które będą miały pozytywny wpływ na społeczeństwo. Jeśli nadal interesujesz się hazardem w kasynie, to zrób wszystko, co jest konieczne, aby legalnie grać z przewagą. Tylko proszę, nie myśl, że jest to wspaniała ścieżka kariery, która pozwoli Ci szybko się wzbogacić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *