Blackjack247.pl

świat blackjacka online

Blackjack

Progresywny Blackjack

Łatwo jest się pomylić, patrząc na ten tytuł, pomiędzy progresywnymi zakładami bukmacherskimi na blackjacka i progresywnym blackjackiem. Dla uproszczenia, zakłady bukmacherskie progresywne, gdy są stosowane do blackjacka, opierają się na podstawowej strategii i obejmują zmianę kwoty zakładu na podstawie poprzedniego rozdania. Zasadniczo zakład progresywny zwiększyłby się po wygranej i zmniejszyłby się po stracie. Ten artykuł ma na celu zbadanie zasad progresywnego blackjacka, który jest odmianą blackjacka oferowanego w wielu kasynach, gdzie gracz umieszcza zakład boczny wraz z ich podstawową stawką za szansę na progresywnego jackpota.

Co to jest jackpot progresywny? Pakiety kart i żetonów

Zazwyczaj jest to najwyższa wypłata za zwycięską kombinację z najniższym prawdopodobieństwem. Zazwyczaj znajduje się w automatach do gry, ale także w video pokerze, karaibskim ćwieku i staje się coraz bardziej popularny także blackjack. To, co odróżnia jackpota progresywnego od zwykłego jackpota, to dwie główne rzeczy. Po pierwsze, stale rośnie. Za każdym razem, gdy gracz wnosi zakład o wygranie jackpota, jego zakład trafia do puli, jeśli go nie wygra. Druga różnica polega na tym, że ten jackpot nie jest związany tylko z jedną grą, często jest powiązany z kilkoma grami. Na przykład 4 stoły do blackjacka w tym samym kasynie przyczyniają się do wygrania jackpota. Oznacza to, że gracz przy którymkolwiek z tych stołów może również wygrać progresywny jackpot.

Jak to działa w Blackjacku?

W blackjacku progresywnym jackpot jest opcjonalnym zakładem bocznym, który jest dodatkowy i oddzielony od zakładu głównego. Grając ręką w blackjacka i próbując pokonać krupiera, stawiasz także na rękę asów. Zasady różnią się w zależności od zakładu, niektóre oferują progresywny jackpot za 4 odpowiednie asy, inne wymagają tylko, aby asy były tego samego koloru. W grze wykorzystującej 8 talii prawdopodobieństwo rozdania 4 pasujących asów jest minimalne i wynosi 0,00000023, a jak można się domyślić, masz 4 razy większe szanse na to, że otrzymasz 4 asy tego samego koloru. Twoje szanse na zdobycie 4 nietrafionych asów wzrastają o ponad 7 razy, ale prawdopodobieństwo nadal wynosi około 0,00000025.

Gdzie możesz zagrać w progresywnego blackjacka?

Progresywny blackjack nie jest powszechnie dostępny, chociaż można go znaleźć w niektórych kasynach stacjonarnych i częściej w kasynach internetowych, ponieważ łatwiej jest monitorować i progresywny jackpot może przyjmować wpłaty ze znacznie większej liczby stołów i kasyn, co pozwala na szybszy i większy wzrost puli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *