Blackjack247.pl

świat blackjacka online

Blackjack

Liczenie kart w BlackJacku

Wiem, co myślisz, liczenie kart jest nielegalne, jak to się zachęca? Cóż, jestem tu po to, by obalić kilka mitów na temat liczenia kart, włącznie z tym; to wcale nie jest nielegalne. Liczenie kart to jedyna sztuczka, która przesuwa kurs na gracza w blackjacku. Nawet najlepsza strategia, jaką kiedykolwiek sformułowano, nie może tego zrobić. Najlepsze, co można zrobić, to sprowadzić kurs do 0,5%, aby faworyzować dom. I to jest powód, dla którego kasyna chcą, abyś uwierzył, że jest to nielegalne.

Co to jest liczenie kart, a co nie jest

Powszechnie uważa się, że liczenie kart oznacza zsumowanie wartości każdej pojedynczej karty, która wychodzi z buta. Na szczęście tak nie jest. Liczenie kart polega po prostu na przypisaniu wartości do każdej karty, na przykład w technice hi-lo; 1, 0 lub -1. Karty od 2 do 6 mają wartość 1. 7,8 i 9 mają wartość zerową i jako takie nie wpływają na liczenie. Wszystkie pozostałe karty łącznie z asami mają wartość -1. Na początek zacznij od 0 i zliczaj wartości kart w miarę jak wychodzą z buta.

Liczenie w biegu a prawdziwe liczenie

Suma, z którą pracujesz przy liczeniu kart, nazywana jest liczeniem bieżącym, które w rzeczywistości jest dokładne tylko w grze z jedną talią. Ponieważ nie ma prawie żadnych stołów, które oferują pojedynczą talię, najlepszym sposobem na wypracowanie prawdziwego liczenia kart jest podzielenie liczenia przez ilość talii wpuszczonych do buta. Ponieważ wiesz już, ile pokładów jest w bucie, rzuć na nie szybki rzut oka, a dobre zgadnięcie powie ci, ile ich zostało.

Metody liczenia kart

Istnieje co najmniej 8 różnych technik liczenia kart, z których wiele zostało opracowanych w celu poprawy dokładności. Choć ma to swoje zalety, to jednak dramatycznie spowalnia grę, co sprawiło, że technika hi-lo stała się najbardziej popularna.

Dlaczego liczenie kart daje Ci przewagę

Wiedza o tym, jak liczyć, nic ci nie da. Liczenie jest tym, co pomaga ci podejmować decyzje. Zazwyczaj jedyną decyzją, która jest naprawdę ważna, jest to, jak wiele można postawić. Kiedy liczba jest wysoka, postaw duży zakład i podwajaj więcej, kiedy liczba jest niska, zmniejsz swój zakład.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *